website

Jazyk

O mne

KLERA je one woman show. Volám sa Katarína a stojím za výrobou súčasných a minimalistických šperkov pre ženy, ktoré oceňujú kvalitu v rôznych oblastiach svojho života. KLERA je taká ako ja a možno taká, aká by som chcela byť. Je to moja príležitosť dať priestor svojej kreativite, cítiť spoločenské uplatnenie a kedy začať s podnikaním ak nie počas hospodárskej recesie a v čase vojny :/. Joke. Sad one.

História               

                K výrobe šperkov pomocou studených spojov (bez použitia spájkovania) som sa dostala už na strednej škole. Po krátkej prestávke som sa k tejto vášni vrátila a so svojimi kolekciami prinášam udržateľnejší druh materiálu – gold filled, ktorý vás prekvapí svojou trvácnosťou a primeranou cenou.  A keďže sa rada učím nové veci, dúfam, že do sveta šperkárstva nahliadnem hlbšie aj v rámci praxe.

Osobnosť KLERY

                Som človek, ktorý si váži prírodu, ale aj kultúrne bohatstvo, a schopnosť ľudstva prenášať svoje emócie do umenia v rôznych formách považujem za najväčší dar.                          

                A tiež veľa snívam. Snívam o mieri, rešpekte, o búraní spoločenských stigiem a najviac o tom,  že budem pracovať s ľuďmi a pre ľudí, ktorí majú rovnaké hodnoty ako ja. No proste hotový slniečkar, že? 

                Sny si vraj máme plniť, tak som tu a so všetkou pokorou a nadšením zároveň, klopem osudu na dvere.

Veru, ktosi je za dverami ;) ....

 si to ty?  

                                                                                           K.

Shop Now

Veci nevidíme také aké sú, ale také akými sme my.

Anaïs Nin